REDAKČNÍ: RUNOSKOP na rok 2003
(Jaroslav Bláhovec – 12.3.2003)
Runy01Runy02

Co napovídají runy pro tento rok?

Beran (12) TEIWAZ - (13) BERKANAN - (18) ODALA - (4) ANSUZ
Budete mít určité starosti, ale dostanete se k jejich kořenům. Vsaďte na svoji sílu a vaše božstvo vám přispěchá na pomoc. Dozvíte se o mnoha tajemstvích, která vám napoví, proč se jistí lidé kolem vás chovají nevyzpytatelně. Mnohé vaše těžkosti pak odpadnou a bude se vám volně dýchat.

Býk (17) EHWAZ - (23) INGWAZ - (21) INWAZ - (18) ODALA
Potkáte lidi, se kterými vás bude bavit svět. Mnohé z vašich očekávání se naplní. Nestaňte se však netrpělivými, nebo si zbytečně ledacos zkomplikujete. Co načnete, budete schopni dotáhnout do úspěšného konce. Dozvíte-li se tajemství, nechte si je pouze pro sebe. Ochráníte tak nejenom sebe.

Blíženci (8) NAUDIZ - (1) FEHU - (6) KAUNAN - (2)URUZ
Určitě hledejte cesty k řešení vašich komplikovaných vztahů s konkurencí či nepřáteli. Nebudete-li vědět kudy kam, poproste božstvo či přátele o pomoc. Z možných ran se vždy brzy vyléčíte. Pocítíte radost z úspěchů a štěstí svého i vašich blízkých.

Rak (10) JERAN - (24) DAGAZ - (6) KAUNAN - (13) BERKANAN
Dejte si pozor na emoční bouře, které mají schopnost zkalit vaše realistické vnímání. Svěřte se do ochrany bohů a probudí se ve vás nová naděje a cesta. Bude-li vás někdo pronásledovat, doplatí na to. Dostane se vám síly o těchto lidech rozhodovat.

Lev (25) Prázdná runa - (22) PERDO - (18) ODALA - (19) GEBO
V kolotoči událostí určitě zvládnete vše, co je vám bohy svěřeno. Občas budete osamoceni ve svých aktivitách, ale nestěžujte si. Je to příprava na poznávání skrytých skutečností. Vyhněte se egoistickým cílům a bude vám dovoleno naplnit vše co je třeba. Pocítíte sjednocení a zadostiučinění.

Panna (5) RAIDO - (3) DURISAR - (1) FEHU - (7) HAGLA
Objeví-li se někdo, kdo vám bude chtít ublížit, obrátí se to proti němu díky vašemu božstvu. Uvolní se vám tak prostor pro vaše aktivity. Nebojte se v tomto čase v případě potřeby poprosit o pomoc. Spolu s přáteli tak mnohé zvládnete a budete vědět jak pokračovat dál.

Váhy (10) JERAN - (17) EHWAZ - (2) URUZ - (3) DURISAR
Nedejte se vlákat do emočních vazeb lidí, kteří na vás chtějí parazitovat či vás vydírat. Věřte jen těm, kteří chtějí při vás stát bez jakýchkoliv podmínek. Poznáte tak i nezištnou lásku, která naplňuje člověka neskutečnou silou. Problémy se pak z vašeho života zmizí jako pára nad vodou.

Štír (7) HAGLA - (19) GEBO - (21) INWAZ - (25) Prázdná runa
Věnujte se svým přátelům a známým a pomáhejte jim v jejich boji. V tomto zájmu na čas klidně potlačte svoje tužby a přání. Cokoliv započnete, s vytrvalostí dotáhnete do cíle. Strasti a překážky pak odpadnou do "prachu u cesty", po které kráčíte. Zvládnete tím další etapu vašeho vývoje.

Střelec (12) TEIWAZ - (23) INGWAZ - (8) NAUDIZ - (25) Prázdná runa
Určitě kráčejte za svými vyvolenými cíli i bouřemi událostí, které budou vypadat hrozivě. Vsaďte na trpělivost, klid a intuici. Budete to potřebovat při jednáních s vašimi soky na všech frontách. Neklidná období zvládnete. Dospějete k úspěchům i ke spokojenosti se sebou samým.

Kozoroh (7) HAGLA - (5) RAIDO - (3) DURISAR - (9) EISAZ
Pamatujte na své přátele a pomáhejte jim jak jen to půjde, neboť jde i o vaši budoucnost. Cokoliv se proti vám obrátí, bude vaším božstvem odvráceno. Životní rány se vám tak vyhnou. Proplujete nástrahami života až ke "břehům" vašich cílů. Vnitřní uspokojení vás nemine.

Vodnář (12) TEIWAZ - (11) SOWELO - (24) DAGAZ - (19) GEBO
V určitých životních chvílích se vám vyjeví klíče k pochopení ukrytých pravd. Umožní vám to úspěšně řešit nejenom vaše problémy, ale i starosti vašich blízkých a vašich přátel. Společně zvítězíte. Potlačíte tím vše, co vám bude chtít zkalit vnímání skutečné reality. Dosáhnete důležitých met nezbytných pro další cestu.

Ryby (16) ALGIZ - (21) INWAZ - (20) WUNJO - (11) SOWELO
Užijete si příjemných chvil ve svém životě, i když někdy za cenu drobných ztrát. Stanete tak na nové "startovní čáře" pro dosažení vytýčených cílů. Buďte racionální a vyvarujete se zbytečných zklamání. Častěji komunikujte s dlouholetými přáteli, kteří mají šanci korigovat vaše kroky.

Kontakt na autora ZDE

Upozornění - autor otevírá od 10. září tohoto roku
EZOTERICKOU PORADNU.
Pokud patříte mezi vážné zájemce o její služby, můžete ho kontaktovat ZDE