NOVÉ: RUNOSKOP y13/3 na týden od 30. 6. 2003 do 6. 7. 2003
(Jaroslav Bláhovec – 2.7.2003)
Runy01Runy02

Co napovídají runy pro tento týden?

Beran (4) ANSUZ - (19) GEBO
Problémy, které vás tíží (runa ANSUZ), vyřešíte "bezzájmovostí". Odsunete tak stranou svoji lakotu a závist (runa GEBO) a dosáhnete toho, čeho je vám zapotřebí.

Býk (25) Prázdná runa - (11) SOWELO
V kolotoči událostí (Prázdná runa) vám mnohé vyjde. Poznáte zákulisní intriky (runa SOWELO), obdobně jako vaši přátelé.

Blíženci (9) EISAZ - (5) RAIDO
Dokážete se vyznat (runa EISAZ) sami v sobě, což vám pomůže v konkrétních situacích. Snadněji se pak vyhnete (runa RAIDO) hrozícímu konfliktu.

Rak (25) Prázdná runa - (5) RAIDO
Poměrně dobře se vypořádáte (Prázdná runa) se svými problémy. Budete tak eliminovat (runa RAIDO) útok na vaši osobu.

Lev (14) LAUKAZ - (15) MANNAZ
Ač mnohému nerozumíte (runa LAUKAZ), stejně jste vnitřně připraveni na naplnění vašeho dalšího životního úkolu. Poté (runa MANNAZ) vás čeká odměna.

Panna (25) Prázdná runa - (11) SOWELO
Pod vlivem událostí (Prázdná runa) se vnitřně změníte k lepšímu. Následně se setkáte s přáteli (runa SOWELO), kteří se živí a zdraví vrátí z různých bitev.

Váhy (10) JERAN - (20) WUNJO
Buďte opatrní na (runa JERAN) emoční bouře, neboť v nich můžete ztratit svoji rovnováhu. Snažte se být realističtí (runa WUNJO) a bude se vám dařit.

Štír (21) INWAZ - (1) FEHU
Ve svých aktivitách (runa INWAZ) určitě vytrvejte a dosáhnete uspokojení. Pokud bude zapotřebí (runa FEHU), nebojte se požádat o pomoc ty, které uznáte za vhodné.

Střelec (16) ALGIZ - (18) ODALA
Budete si užívat života (runa ALGIZ) plnými doušky. Nezapomeňte však na duchovní vývoj (runa ODALA), neboť ten vám rovněž ledacos nabízí.

Kozoroh (21) INWAZ - (19) GEBO
Vydržte ve svých činnostech (runa INWAZ) a dočkáte se očekávaných výsledků. Pro jistotu zapomeňte na svoje (runa GEBO) tužby a přání, alespoň na nějakou dobu.

Vodnář (23) INGWAZ - (13) BERKANAN
Vyvarujte se zbrklosti (runa INGWAZ), buďte trpěliví a dostane se vám hojnosti. S ní pak lépe zvládnete (runa BERKANAN) kritické situace.

Ryby (15) MANNAZ - (21) INWAZ
Zapomeňte na svoji nespokojenost (runa MANNAZ) a bude vám mnohem lépe. Věnujte se tomu (runa INWAZ), co vás plně zaměstná.

Kontakt na autora ZDE
autorovy stránky najdete na http://esoterika.mysteria.cz